• 0850 30 47 47 0

BULUT SUNUCU (CLOUD SERVER)

  • CPU
  • RAM
  • RAID5 DİSK
  • AYLIK TRAFİK
  • IP ADRESİ
Yedekleme ve Güvenlik
İçiniz rahat olsun, cloud sunucunuzu güvenli bir şekilde haftalık olarak yedekliyoruz!
7 Gün 24 Saat Destek
Güleryüzlü ekibimiz ile yardıma her zaman hazırız. Bizlere telefon ve destek bildirimi ile ulaşmanız mümkün.
Esnek, güvenli, yedekli bulut sunucu

Gelecekte tüm web sitesi ve uygulamaların bulut ()cloud) platformlarında çalışacağı düşünülüyor. Bugün Microsoft, Amazon, Google ve bir çok önemli oyuncu cloud platformlar geliştiriyor.
Veri güvenliği, süreklilik, maliyet, performans ve bir çok katman bulut (cloud) platformların öne çıkmasını sağlıyor.
Sisteminiz tek bir donanıma bağlı olmadığından gerektiğinde hiç bir kesinti yaşamadan uygun donanımlara yönlendirilir. Storage sunucular kullanıldığından daha yüksek yazma okuma hızları ve veri güvenliği sağlanmaktadır. Disk kaynakları dinamik olarak değiştirilebilir. Böylece ihtiyacınız artınca kesinti olmadan diskinizi genişletebilirsiniz.
Kolay ve anında kurulum yapılır. Yedeklemesi otomatik ve hızlıdır. Yedekten geri döndürme süresi fiziksel sunuculara göre çok fazla kısadır.

Alt Yapı ve Özellikleri

En son nesil HP Proliant serisi sunucular, FastCache destekli EMC Storage ürünleri kullanan Cloud yapımız ile daima en iyiyi sunmaya çalışıyoruz.

EMC Storage ve FastCache ile disk yazma okuma hızlarımız kapasite ve performansı beraber sunar. Bu hizmet standart olarak verilmektedir.

Otomatik migrate özelliği ile, cloud sunucuları maximum verim alabileceği uygun sunucuya otomatik olarak taşıyoruz ve bu taşıma esnasında hizmet asla kesintiye uğramaz.


Powered by WHMCompleteSolution